Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Τα κανάλια που θα δείξουν σήμερα Basket League, LEN Champions League, προκριματικά Euro, Roland Garros και Formula 1

Τα κανάλια που θα δείξουν σήμερα Basket League, LEN Champions League, προκριματικά Euro, Roland Garros και Formula 1

Ιδιαίτερα ενδιαφέρον είναι το αθλητικό πρόγραμμα της Παρασκευής, με τον πέμπτο ημιτελικό του πρωταθλήματος της Basket League ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας, τον ημιτελικό του LEN Champions League Ολυμπιακός-Προ Ρέκο, τις αναμετρήσεις για τα προκριματικά του Euro 2020 και την τιτανομαχία ανάμεσα στον Ρότζερ Φέντερερ και τον Ράφαελ Ναδάλ να ξεχωρίζουν.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

12:00 ΕΡΤ Play2 Αγώνες στο Philippe Chatrier Roland Garros Τένις

12:00 ΕΡΤ Play3 Αγώνες στο Suzanne Lenglen Roland Garros Τένις

12:50 FOX Sports Raiders-Tigers NRL

13:00 ΕΡΤ Sports HD Ημιτελικά Roland Garros Τένις

13:50 ΕΡΤ Sports HD/Eurosport 1  Ρότζερ Φέντερερ-Ραφαέλ Ναδάλ Ημιτελικά Roland Garros Τένις

16:00 Eurosport 2 Ημιτελικά Roland Garros Τένις

16:50 Cosmote Sport 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Pirelli Grand Prix Du Canada Formula 1

17:00 ΕΡΤ Sports HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Pirelli Grand Prix Du Canada Formula 1

17:15 Eurosport 1 Ημιτελικά Roland Garros Τένις

18:00 Eurosport 2 Ημιτελικά Roland Garros Τένις

19:00 Cosmote Sport 8 HD Γαλατασαράι-Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League

19:00 Cosmote Sport 2 HD Γεωργία-Γιβραλτάρ Προκριματικά Euro 2020

19:30 Cosmote Sport 4 HD ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας Πέμπτος Αγώνας Ημιτελικής Φάσης Playoffs Basket League

19:30 Cosmote Sport 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι VTB United League

20:00 ΕΡΤΟλυμπιακός-Προ Ρέκο Πρώτος Ημιτελικός Final 8 Αννόβερο LEN Champions League Πόλο

20:00 FOX Sports World Cup of Darts Βελάκια

20:50 Cosmote Sport 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Pirelli Grand Prix Du Canada Formula 1

21:00 ΕΡΤ Sports HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Pirelli Grand Prix Du Canada Formula 1

21:30 Novasports 1HD Friday Boxing Fight Night by Stoiximan Πυγμαχία

21:30 ΕΡΤ Sports HD Μπαρτσελονέτα-Φερεντσβάρος Δεύτερος Ημιτελικός Final 8 Αννόβερο LEN Champions League Πόλο

21:45 Cosmote Sport 9 HD Tσεχία-Βουλγαρία Προκριματικά Euro 2020

21:45 Cosmote Sport 8 HD Ουκρανία-Σερβία Προκριματικά Euro 2020

21:45 Cosmote Sport 6 HD Νορβηγία-Ρουμανία Προκριματικά Euro 2020

21:45 Cosmote Sport 3 HD Αυστρία-Σλοβενία Προκριματικά Euro 2020

21:45 Cosmote Sport 2 HD Δανία-Ιρλανδία Προκριματικά Euro 2020

21:45 Cosmote Sport 1 HD Νήσοι Φερόε-Ισπανία Προκριματικά Euro 2020

04:00 Cosmote Sport 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς-Τορόντο Ράπτορς Τελικοί NBA