CHAMPION LEAGUE

Champions League Live: Ντόρτμουντ-Άγιαξ 1-3, Λίβερπουλ-Ατλέτικο 2-0, Σπόρτινγκ-Μπεσίκτας 4-0, Σίτι-Μπριζ 4-1, Σέριφ-Ίντερ 1-3, Λειψία -Παρί 2-2(τελικά)

Τελικά αποτελέσματα: Ντόρτμουντ-Άγιαξ 1-3, Λίβερπουλ-Ατλέτικο 2-0, Σπόρτινγκ-Μπεσίκτας 4-0, Σίτι-Μπριζ 4-1, Σέριφ-Ίντερ 1-3, Λειψία -Παρί 2-2.

92': ΓΚΟΛ, 1-3 ο Άγιαξ.

90': ΓΚΟΛ Πέναλτι τελικά για τη Λειψία. Εύστοχος ο Σόμποσλαϊ και 2-2.

92': ΓΚΟΛ η Σίτι. Σκοράρει ο Ζεσούς και κάνει το 4-1.

90': ΓΚΟΛ η Σέριφ. Μειώνει σε 1-3 στο ματς με την Ίντερ.

83' ΓΚΟΛ ο Άγιαξ. Σκοράει ο  Αλέρ

82': Σέριφ-Ίντερ 0-3. Ο Σάντσες με το που μπήκε στο ματς.

72' ΓΚΟΛ, 1-1, ο Άγιαξ. Ο Τάντιτς μετά από λάθος της άμυνας της Ντόρτμουντ.

72': ΓΚΟΛ, 3-1 η Σίτι την Μπριζ. Τελειώνει το ματς ο Στέρλινγκ.

66': ΓΚΟΛ η Ίντερ, 2-0: Σκόρερ ο Σκρίνιαρ μετά από κόρνερ.

57':  4-0 η Σπόρτινγκ

55': 2-1 η Σίτι κόντρα στην Μπριζ

54': ΓΚΟΛ, 1-0 η Ίντερ. Σκόρερ ο Μπρόζοβιτς.

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο.

Τέλος ημιχρόνου. Σίτι-Μπριζ 1-1, Λειψία-Παρί 1-2, Σπόρτινγκ-Μπεσίκτας 3-0, Ντόρτμουντ-Άγιαξ 1-0,  Σέριφ-Ίντερ 0-0, Λίβερπουλ-Ατλέτικο 2-0.

42': Σπόρτινγκ - Μπεσίκτας 3-0. Γκολ για τους Πορτογάλους, σκόρερ ο Παουλίνιο, με τον Γκονσάλβες να έχει κάνει το 2-0 τρία λεπτά νωρίτερα.

40': ΓΚΟΛ. Λειψία - Παρί 1-2, Μέτρησε το δεύτερο γκολ του Βαϊνάλντουμ.

37': ΓΚΟΛ η Ντόρτμουντ. Ο Ρόις ευστόχησε στο πέναλτι.

36': Πέναλτι για την Ντόρτμουντ.

31': ΓΚΟΛ, 1-0 η Σπόρτινγκ την Μπεσίκτας. Με πέναλτι ανοίγει το σκορ ο Γκονσάλβες.

29': Κόκκινη κάρτα για τον Χούμελς, με δέκα η Ντόρτμουντ κόντρα στον Άγιαξ.

22': ΓΚΟΛ, 2-0 Η Λίβερπουλ την Ατλέτικο. Μανέ μετά από νέα ασίστ Αλεξάντερ-Άρνολντ.

21': ΓΚΟΛ, 1-1 Η Παρί τη Λειψία. Βαϊνάλντουμ από κοντά, μετά από προσπάθεια Εμπαπέ.

17': ΓΚΟΛ, 1-1 η Μπριζ. Απίθανο αυτογκόλ Στόουνς.

15' ΓΚΟΛ, 1-0 η Σίτι την Μπριζ. Φόντεν από κοντά.

13': ΓΚΟΛ η Λίβερπουλ. Κοντινή κεφαλιά ο Ζότα.

Πέναλτι για την Λειψία. Απόκρουσε ο Ντοναρούμα.

8' ΓΚΟΛ, 1-0 η Λειψία την Παρί. Σκόρερ ο Ενκουνκού.

Άρχισαν οι αγώνες.

Παρακολουθήστε live την εξέλιξη των αναμετρήσεων της Τετάρτης (3/11) για την 4η αγωνιστική των ομίλων του Champions League.

Οι αγώνες που αρχίζουν στις 22:00 είναι: Λειψία - Παρί Σεν Ζερμέν, Λίβερπουλ - Ατλέτικο Μαδρίτης, Μάντσεστερ Σίτι - Μπριζ, Ντόρτμουντ - Άγιαξ, Σέριφ Τίρασπολ - Ίντερ, Σπόρτινγκ - Μπεσίκτας.