LIVE

Live: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα 2-0 (τελικό)

Τέλος του αγώνα.

90': Σουτ του Καμαρά, άουτ.

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις για το τέλος του ματς.

Ο σκόρερ καλύπτεται από τον Σάλιακα, μετράει κανονικά το γκολ του Ολυμπιακού.

88': ΓΚΟΟΟΛ ο Ολυμπιακός. Σουτ του Ανδρούτσου από τα όρια της περιοχής, μπαίνει στην πορεία της μπάλας ο Τικίνιο και με κεφαλιά σκοράρει.

87': Σουτ του Καραχάλιου, το έβγαλε εντυπωσιακά ο Τζολάκης.

86': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Έξω ο Μασούρας, μέσα ο Λόπες.

84': Σουτ του Καραχάλιου, η μπάλα άουτ.

80': Μίνα αντί Μπρένερ για τον ΠΑΣ.

79': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Έξω ο Βαλμπουενά, μέσα ο Βρουσάι.

78': Σουτ Βαλμπουενά που κόπηκε.

77': Πέσιμο του Μασούρα στην περιοχή σε μονομαχία με τον Εραμούσπε, συνεχίζεται το ματς.

70': Ο Λαλά στη θέση του Μανωλά, ο Τικίνιο σε αυτή του Ελ Αραμπι για τον Ολυμπιακό.

63': Κίτρινη στον Καραχάλιο.

61': Σέντρα Μασούρα με τον Ελ Αραμπί να μην προλαβαίνει να βρει τη μπάλα για να σκοράρει

60': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ρίζος και Λώλης μέσα, έξω οι Οικονομόπουλος, Παναγιώτης Τριάδης.

Ο Σάλιακας πριν έσωσε τον ΠΑΣ βγάζοντας με κεφαλιά την κεφαλιά του Μανωλά που πήγαινε στα δίχτυα

57': Διπλή φάση ο Ολυμπιακός με κεφαλιά Μανωλά και σουτ Μασούρα που κόπηκε.

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο. Μέσα οι Μορέιρα, Λιάσος, έξω οι Σιόντης, Παντελάκης.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

42': Γύρισμα Ανδρούτσου που μπλοκάρεται

38': Σουτ του Εμβιλά έξω ενώ ο Περράκης είχε αφήσει πλεονέκτημα σε φάουλ πάνω στον Μ. Καμαρά γιατί η μπάλα είχε μείνει στον Ολυμπιακό

36': Φάουλ του Μπρένερ στον Ανδρούτσο και κίτρινη στον Μπρένερ.

35': Ο Ελ Αραμπί έβγαλε τον Ανδρούτσο σε θέση βολής αλλά ο Έλληνας μπακ σούταρε έξω

27': Φάση με Ελ Αραμπί και Μασούρα με τον 2ο από πολύ καλή θέση να σουτάρει έξω. Με πρόβλημα ο Μ. Καμαρά.

19': Σέντρα Βαλμπουενά που κόπηκε.

17': Ο Μανωλάς βρήκε χώρο και πήγε να τα κάνει όλα μόνος του αλλά εν τέλει η μπάλα έφυγε έξω.

13': Κεφαλιά Μανωλά μετά το κόρνερ που κόβεται.

12': Σέντρα Ανδρούτσου που κόβεται δύσκολα

8': Φάουλ για τον Ολυμπιακό. Στη φάση του γκολ έχει λάθος αντίδραση και ο Εραμούσπε που χάνει τον Ελ Αραμπί και δεν διώχνει καν

4': ΓΚΟΟΟΛ ο Ολυμπιακός. Από σέντρα του Αβραάμ, κίνηση του Ελ Αραμπί και κακό γύρισμα του Σάλιακα ο Μασούρας πρόλαβε τον Σούλη για το γκολ.