LIVE: Μπριζ - ΑΕΚ

Live Streaming: Μπριζ - ΑΕΚ 2-1 (Τελικό)

Τέλος αγώνα: Μπριζ - ΑΕΚ 2-1.

Δείτε τον αγώνα ζωντανά εδώ

86΄ ΓΚΟΛ για την Μπριζ! Ο Πέρεζ βρέθηκε ολομόναχος στο πρώτο δοκάρι και μετά από σέντρα των Βέλγων έκανε με κεφαλιά το 2-1.

84' Άλλη μια μεγάλη ευκαιρία για την Μπριζ, παραμένει το 1-1.

76' Φάουλ σε καλό σημείο για τους Βέλγους, μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

67' Μέσα ο Νταντσένκο, έξω ο Αλμπάνης.

62' Το σουτ του Ανσαριφάρντ φεύγει ψηλά από το οριζόντιο δοκάρι των Βέλγων.

60' Μέσα ο Μιτάι, έξω ο Λόπες. Μαζικές αλλαγές και για τους Βέλγους.

57' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ με τον Ανσαριφάρντ! Τελικά ο Μίτροβιτς έχει πετύχει αυτογκόλ με το κεφάλι μετά το γύρισμα του Ιρανού.

52' Μεγάλη ευκαιρία για το 2-0 έχασε ο Ντε Κετελάερε.

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Μπριζ - ΑΕΚ 1-0.

35' Παραλίγο να ισοφαρίσει η ΑΕΚ με τον Αλμπάνη, όμως το σουτ του κόντραρε στα σώματα και έφυγε κόρνερ.

Στο 25΄ το ματς, παραμένει το 1-0.

18' Πρώτη και μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ στο ματς. Μετά από ωραία κίνηση του Λιβάι Γκαρσία, η μπάλα έφτασε από τον Τάνκοβιτς στον Σιμάνσκι αλλά ο Ανσαριφάρντ νικήθηκε από τον Λάμενς.

13' Προσπάθεια με βαθιά μπαλιά από την ΑΕΚ, βγαίνει και μαζεύει ο Λάμενς.

2' ΓΚΟΛ για την Μπριζ. Κοιμήθηκε η άμυνα της ΑΕΚ στο δεύτερο δοκάρι μετά από εκτέλεση κόρνερ. Σκόρερ ο Ντε Κέτελερ.

Ξεκίνησε το ματς.

Ένα ενδιαφέρον παιχνίδι θα διεξαχθεί σε λίγα λεπτά με την ΑΕΚ να αντιμετωπίζει την Μπριζ.

Παρακολουθήστε την εξέλιξη του αγώνα...

Η ενδεκάδα της ΑΕΚ: Τσιντώτας, Μπακάκης, Νεντελτσεάρου, Τζαβέλλας, Λόπες, Σάκχοφ, Σιμάνσκι, Μάνταλος, Γκαρσία, Ανσαριφάρντ, Αλμπάνης.