Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Με ΠΑΟΚ, Ολυμπιακό, Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ και Εθνική μπάσκετ οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Με ΠΑΟΚ, Ολυμπιακό, Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ και Εθνική μπάσκετ οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Τα παιχνίδια Σλόβαν Μπρατισλάβας-ΠΑΟΚ (Europa Conference League), Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Europa League), Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (EuroLeague) και Μεγάλη Βρετανία-Ελλάδα (Προκριματικά Mundobasket) ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Πέμπτης.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

13:00 Eurosport 1 Σκωτία – Νορβηγία Κέρλινγκ

16:30 Eurosport 1 UK Championship Σνούκερ

17:00 Novasports Start Καναδάς – Σουηδία Davis Cup

17:00 Novasports 6HD Κροατία – Αυστραλία Davis Cup

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Καϊράτ Αλμάτι – Βασιλεία UEFA Europa Conference League

17:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φλόρα Τάλιν – Παρτιζάν UEFA Europa Conference League

18:30 Novasports 3HD Λευκορωσία – Τουρκία Προκριματικά FIBA World Cup

19:00 Novasports 5HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπάγερν Μονάχου EuroLeague

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Σέλτικ UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 4 HD Γαλατασαράι – Μαρσέιγ UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD Μούρα – Τότεναμ UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λοκομοτίβ Μόσχας – Λάτσιο UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ραπίντ Βιέννης - Γουέστ Χαμ UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 6 HD Καραμπάγκ – Ομόνοια UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ UEFA Europa Conference League

19:45 Novasports 2HD Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές EuroLeague

20:30 Novasports 4HD Μεγάλη Βρετανία – Ελλάδα Προκριματικά FIBA World Cup

21:30 Novasports 5HD Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague

21:30 Novasports 3HD Άλμπα Βερολίνου - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague

21:30 Novasports Prime Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης EuroLeague

21:45 Novasports 2HD Κροατία – Σλοβενία Προκριματικά FIBA World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λέστερ - Λέγκια Βαρσοβίας UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αντβέρπ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ρόμα – Ζόρια UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρέιντζερς - Σπάρτα Πράγας UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μονακό - Ρεάλ Σοσιεδάδ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ανόρθωση – Γάνδη UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός – Φενέρμπαχτσε UEFA Europa League