Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Φουλ δράση στη Super League 1 με Ολυμπιακό, ΠΑΟΚ και ΑΕΚ - Όλες οι μεταδόσεις της Κυριακής!

Φουλ δράση στη Super League 1 με Ολυμπιακό, ΠΑΟΚ και ΑΕΚ - Όλες οι μεταδόσεις της Κυριακής!

Γεμάτο πρόγραμμα στη Superleague 1 και στα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (23/1).

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τόφας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS17 Brianconnet - Entrevaux 2 - Power Stage, Μόντε Κάρλο

13:15 Novasports 2HD Ναϊμέγκεν – Φέγενορντ Eredivisie

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κάλιαρι – Φιορεντίνα Serie A

14:00 ΕΡΤ Sports 2 ΑΕΚ Β' – Επισκοπή Super League 2

14:00 Novasports 4HD Μετς – Νις Ligue 1

14:30 Novasports 6HD Σταντάρ Λιέγης – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 3HD Ρέγκενσμπουργκ - Χόλσταϊν Κίελ Bundesliga 2

14:45 ΕΡΤ3 Καλαμάτα ΠΣ – Ρόδος Greek Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Παναθηναϊκός Β' – Λεβαδειακός Super League 2

15:00 Novasports 1HD Γρανάδα – Οσασούνα La Liga

15:00 Novasports Prime Άρης – Λαμία Super League

15:30 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λέστερ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τορίνο – Σασουόλο Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπέτσια – Σαμπντόρια Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άρσεναλ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νάπολι – Σαλερνιτάνα Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

16:30 Novasports Start Λειψία – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Καρσίγιακα - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 6HD Σεν Ζιλουάζ – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ3 Κολοσσός – Ολυμπιακός Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Βόλος ΝΠΣ – ΠΑΟΚ Super League 1

17:15 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Έλτσε La Liga

17:15 Novasports 2HD Ατρόμητος – ΑΕΚ Super League 1

18:05 Novasports 4HD Μονπελιέ – Μονακό Ligue 1

18:30 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

18:30 Novasports 3HD Χέρτα - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Έμπολι – Ρόμα Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

19:30 Novasports Start Λέτσε – Κρεμονέζε Serie B

19:30 Novasports 5HD Ράγιο Βαγιεκάνο - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Χετάφε La Liga

19:30 Novasports Prime Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα Super League 1

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς - Λος Άντζελες Κλίπερς NBA

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ζιλ Βισέντε – Πορτιμονένσε Liga Portugal

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ζιελόνα Γκόρα - Ούνικς Καζάν VTB United League

20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο Megabolt – Περιστέρι Basket League

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Γιουβέντους Serie A

21:45 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Αλαβές – Μπαρτσελόνα La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Φαμαλικάο Liga Portugal

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ουάσινγκτον Ουίζαρντς - Μπόστον Σέλτικς NBA