Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Τα κανάλια που θα δείξουν σήμερα BCL, Premier League, Serie A, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Volley League, MotoGP, στίβο και τένις

Τα κανάλια που θα δείξουν σήμερα BCL, Premier League, Serie A, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Volley League, MotoGP, στίβο και τένις

Οι ημιτελικοί του Basketball Champions League Βίρτους Μπολόνια-Μπάμπεργκ και Τενερίφη-Αντβέρπ, καθώς επίσης και ο πρώτος τελικός της Volley League Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ δεσπόζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Παρασκευής.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

09:55 Cosmote Sport 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Gran Premio Red Bull de Espana Moto3

10:50 Cosmote Sport 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Gran Premio Red Bull de Espana Moto2

12:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

12:05 Eurosport 2 Γύρος του Γιόρκσαϊρ Γυναίκες Ποδηλασία

12:55 FOX Sports Storm-Sharks NRL

14:10 Cosmote Sport 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Gran Premio Red Bull de Espana Moto3

15:00 Cosmote Sport 6 HD Προημιτελικός ATP 250 Estoril Τένις

15:05 Cosmote Sport 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Gran Premio Red Bull de Espana MotoGP

16:05 Cosmote Sport 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Gran Premio Red Bull de Espana Moto2

16:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

17:00 Eurosport 2 Γύρος της Ρομανδίας Ποδηλασία

17:00 Cosmote Sport 6 HD Προημιτελικός ATP 250 Estoril Τένις

18:30 Cosmote Sport 7 HD Ούνιξ Καζάν-Κάλεβ VTB United League

18:30 Eurosport 1 Γύρος του Γιόρκσαϊρ Ποδηλασία

18:30 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών

19:00 ΕΡΤ Sports HD Diamond League Ντόχα Στίβος

19:30 Novasports 1HD/ΕΡΤ Play1 Βίρτους Μπολόνια-Μπάμπεργκ Ημιτελικός Basketball Champions League

19:30 Cosmote Sport 8 HD Ντιναμό Δρέσδης-Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

20:00 Cosmote Sport 6 HD Προημιτελικός ATP 250 Estoril Τένις

21:30 Cosmote Sport 3 HD Μάιντς-Λειψία Bundesliga

21:30 Novasports 2HD Γιουβέντους-Τορίνο Serie A

21:45 Novasports 3HD Στρασβούργο-Μαρσέιγ Ligue 1

22:00 Cosmote Sport 6 HD Προημιτελικός ATP 250 Estoril Τένις

22:00 Cosmote Sport 7 HD Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια ACB Liga Endesa

22:00 Cosmote Sport 2 HD Σεβίλλη-Λεγανές La Liga

22:00 Cosmote Sport 1 HD Έβερτον-Μπέρνλι Premier League

22:15 Novasports 1HD Τενερίφη-Αντβέρπ Ημιτελικός Basketball Champions League

02:00 FOX Sports Stanley Cup Playoffs NHL

03:00 Cosmote Sport 4 HD Μπόστον Σέλτικς-Μιλγουόκι Playoffs NBA