Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Γ’ Εθνική: Έγινε η κλήρωση της κατηγορίας - Όλο το πρόγραμμα των ομίλων

Γ’ Εθνική: Έγινε η κλήρωση της κατηγορίας - Όλο το πρόγραμμα των ομίλων

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2021-22 στα γραφεία της ΕΠΟ, με καθυστέρηση αρκετών ημερών, λόγω των προβλημάτων των παραπάνω κατηγοριών.

Για ένα αναβαθμισμένο πρωτάθλημα που θα προσφέρει συγκινήσεις έκανε λόγο ο πρόεδρος της Επιτροπής Διοργανώσεων Άγγελος Δανιήλ. Μάλιστα, ζητήθηκε και συγγνώμη από τους παράγοντες για την καθυστέρηση της έναρξης, η οποία όπως τονίστηκε δεν έγινε με ευθύνη της Επιτροπής ή της ΕΠΟ.  

Στην κλήρωση δεν συμμετείχαν οι Καβάλα, Ασπρόπυργος και Ζάκυνθος, που δεν δήλωσαν συμμετοχή, παρόλο που η συμμετοχή τους στη Super League 2 είναι μετέωρη. Μόνο η Δόξα Δράμας συμπεριλήφθηκε, καθώς είχε δηλώσει συμμετοχή και πήρε θέση στον 1ο όμιλο.

Οι 81 ομάδες χωρίστηκαν σε 7 ομίλους από τους οποίους θα υποβιβαστούν συνολικά 32 ομάδες. Συγκεκριμένα, από τον 1ο, 2ο και 3ο όμιλο θα υποβιβαστούν 5 ομάδες, από τον 4ο όμιλο θα πέσουν 6 ομάδες, από τον 5ο και 6ο θα υποβιβαστούν 4 ομάδες, ενώ από τον 7ο όμιλο θα πέσουν 3 ομάδες.

Οι 7 πρωταθλητές θα δώσουν αγώνες μπαράζ μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας, για να διεκδικήσουν τα τέσσερα εισιτήρια ανόδου στη Super League 2.

Αν και δεν ανακοινώθηκε, η σέντρα του πρωταθλήματος έχει οριστεί για τις 24 Οκτωβρίου, ενώ η ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος αναμένεται στις 3 Απριλίου, για να ακολουθήσουν οι αγώνες μπαράζ.

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

1η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς

Δόξα Δράμας - Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης - Αγροτικός Αστέρας

Αλεξανδρούπολη FC - Εθνικός Σοχού

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου

2η αγωνιστική  

Δόξα Δράμας - Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς - Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης - Αλεξανδρούπολη FC

Αγροτικός Αστέρας - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Εθνικός Σοχού - Άρης Αβάτου

Απόλλων Παραλιμνίου - Πανδραμαϊκός

3η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης - Νέστος Χρυσούπολης

Αλεξανδρούπολη FC - Δόξα Δράμας

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Αναγέννηση Πλαγιάς

Άρης Αβάτου - Ορφέας Ξάνθης

Απόλλων Παραλιμνίου - Αγροτικός Αστέρας

Πανδραμαϊκός - Εθνικός Σοχού

4η αγωνιστική  

Αλεξανδρούπολη FC - Θερμαϊκός Θέρμης

Νέστος Χρυσούπολης - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Δόξα Δράμας - Άρης Αβάτου

Αναγέννηση Πλαγιάς - Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης - Πανδραμαϊκός

Εθνικός Σοχού - Αγροτικός Αστέρας

5η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Άρης Αβάτου - Αλεξανδρούπολη FC

Απόλλων Παραλιμνίου - Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός - Δόξα Δράμας

Εθνικός Σοχού - Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας - Ορφέας Ξάνθης

6η αγωνιστική  

Άρης Αβάτου - Θερμαϊκός Θέρμης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Απόλλων Παραλιμνίου

Αλεξανδρούπολη FC - Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Σοχού

Δόξα Δράμας - Αγροτικός Αστέρας

Αναγέννηση Πλαγιάς - Ορφέας Ξάνθης

7η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης - Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός - Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Αγροτικός Αστέρας - Αλεξανδρούπολη FC

Ορφέας Ξάνθης - Νέστος Χρυσούπολης

Αναγέννηση Πλαγιάς - Δόξα Δράμας

8η αγωνιστική  

Πανδραμαϊκός - Θερμαϊκός Θέρμης

Απόλλων Παραλιμνίου - Εθνικός Σοχού

Άρης Αβάτου - Αγροτικός Αστέρας

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC - Αναγέννηση Πλαγιάς

Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Δράμας

9η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης - Εθνικός Σοχού

Αγροτικός Αστέρας - Πανδραμαϊκός

Ορφέας Ξάνθης - Απόλλων Παραλιμνίου

Αναγέννηση Πλαγιάς - Άρης Αβάτου

Δόξα Δράμας - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης - Αλεξανδρούπολη FC

10η αγωνιστική  

Αγροτικός Αστέρας - Θερμαϊκός Θέρμης

Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης

Πανδραμαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς

Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Δράμας

Άρης Αβάτου - Νέστος Χρυσούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Αλεξανδρούπολη FC

11η αγωνιστική  

Ορφέας Ξάνθης - Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς - Αγροτικός Αστέρας

Δόξα Δράμας - Εθνικός Σοχού

Νέστος Χρυσούπολης - Πανδραμαϊκός

Αλεξανδρούπολη FC - Απόλλων Παραλιμνίου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Άρης Αβάτου

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

 

1η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Μακεδονικός

Κοζάνη - Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΕ Λευκίμμης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Θύελλα Σαρακηνών

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕΠ Κοζάνης

ΑΣ Γιαννιτσά - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

2η αγωνιστική  

Κοζάνη - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός - Ποσειδών Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

ΑΕ Λευκίμμης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Θύελλα Σαρακηνών - ΑΣ Γιαννιτσά

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - ΑΕΠ Κοζάνης

3η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Ποσειδών Μηχανιώνας

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μακεδονικός

ΑΣ Γιαννιτσά - Εδεσσαϊκός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕΠ Κοζάνης - Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική  

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ποσειδών Μηχανιώνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Κοζάνη - ΑΣ Γιαννιτσά

Μακεδονικός - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Εδεσσαϊκός - ΑΕΠ Κοζάνης

Θύελλα Σαρακηνών - ΑΕ Λευκίμμης

5η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΣ Γιαννιτσά - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Ποσειδών Μηχανιώνας

ΑΕΠ Κοζάνης - Κοζάνη

Θύελλα Σαρακηνών - Μακεδονικός

ΑΕ Λευκίμμης - Εδεσσαϊκός

6η αγωνιστική  

ΑΣ Γιαννιτσά - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - ΑΕΠ Κοζάνης

Ποσειδών Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών

Κοζάνη - ΑΕ Λευκίμμης

Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός

7η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΑΕΠ Κοζάνης - ΑΣ Γιαννιτσά

Θύελλα Σαρακηνών - Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΕ Λευκίμμης - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Εδεσσαϊκός - Ποσειδών Μηχανιώνας

Μακεδονικός - Κοζάνη

8η αγωνιστική  

ΑΕΠ Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Θύελλα Σαρακηνών

ΑΣ Γιαννιτσά - ΑΕ Λευκίμμης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εδεσσαϊκός

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας - Κοζάνη

9η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Θύελλα Σαρακηνών

ΑΕ Λευκίμμης - ΑΕΠ Κοζάνης

Εδεσσαϊκός - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Μακεδονικός - ΑΣ Γιαννιτσά

Κοζάνη - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

10η αγωνιστική  

ΑΕ Λευκίμμης - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός

ΑΕΠ Κοζάνης - Μακεδονικός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Κοζάνη

ΑΣ Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

11η αγωνιστική  

Εδεσσαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός - ΑΕ Λευκίμμης

Κοζάνη - Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΕΠ Κοζάνης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιαννιτσά

Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

 

1η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη - Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Ελασσόνας - ΠΟ Φήκης

Ατρόμητος Παλαμά - ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αταλάντη - Αμβρυσσέας Διστόμου

Αετός Μακρυχωρίου - Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η αγωνιστική  

ΠΟ Ελασσόνας - Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας - Ατρόμητος Παλαμά

ΠΟ Φήκης - Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου - Αταλάντη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Αετός Μακρυχωρίου

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Αμβρυσσέας Διστόμου

3η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη - Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς - ΠΟ Ελασσόνας

Αταλάντη - Ηρακλής Λάρισας

Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Φήκης

Δήμητρα Ευξεινούπολης - ΑΟ Υπάτου

Αμβρυσσέας Διστόμου - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

4η αγωνιστική  

Θησέας Αγριάς - Νέα Αρτάκη

Ατρόμητος Παλαμά - Αταλάντη

ΠΟ Ελασσόνας - Αετός Μακρυχωρίου

Ηρακλής Λάρισας - Δήμητρα Ευξεινούπολης

ΠΟ Φήκης - Αμβρυσσέας Διστόμου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - ΑΟ Υπάτου

5η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη - Αταλάντη

Αετός Μακρυχωρίου - Θησέας Αγριάς

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Ατρόμητος Παλαμά

Αμβρυσσέας Διστόμου - ΠΟ Ελασσόνας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Υπάτου - ΠΟ Φήκης

6η αγωνιστική  

Αετός Μακρυχωρίου - Νέα Αρτάκη

Αταλάντη - Δήμητρα Ευξεινούπολης

Θησέας Αγριάς - Αμβρυσσέας Διστόμου

Ατρόμητος Παλαμά - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΠΟ Ελασσόνας - ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Λάρισας - ΠΟ Φήκης

7η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη - Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου - Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Αταλάντη

ΑΟ Υπάτου - Θησέας Αγριάς

ΠΟ Φήκης - Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας

8η αγωνιστική  

Αμβρυσσέας Διστόμου - Νέα Αρτάκη

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αετός Μακρυχωρίου - ΑΟ Υπάτου

Αταλάντη - ΠΟ Φήκης

Θησέας Αγριάς - Ηρακλής Λάρισας

Ατρόμητος Παλαμά - ΠΟ Ελασσόνας

9η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΑΟ Υπάτου - Αμβρυσσέας Διστόμου

ΠΟ Φήκης - Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ηρακλής Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου

ΠΟ Ελασσόνας - Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά - Θησέας Αγριάς

10η αγωνιστική  

ΑΟ Υπάτου - Νέα Αρτάκη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - ΠΟ Φήκης

Αμβρυσσέας Διστόμου - Ηρακλής Λάρισας

Δήμητρα Ευξεινούπολης - ΠΟ Ελασσόνας

Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη - Θησέας Αγριάς

11η αγωνιστική  

ΠΟ Φήκης - Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας - ΑΟ Υπάτου

ΠΟ Ελασσόνας - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ατρόμητος Παλαμά - Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς - Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αταλάντη - Αετός Μακρυχωρίου

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

 

1η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου - Αίας Γαστούνης

Διαγόρας Βραχνέικων - Τηλυκράτης

Αναγέννηση Άρτας - Παναιγιάλειος 

Ναυπακτιακός Αστέρας - ΑΟ Διαβολιτσίου

Αχέρων Καναλακίου - Παναχαϊκή

Αμβρακικός Λουτρού - ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παναγρινιακός 

2η αγωνιστική  

Παναγρινιακός  - Εθνικός Σκουλικάδου

Αίας Γαστούνης - Διαγόρας Βραχνέικων

Τηλυκράτης - Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναιγιάλειος  - Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Διαβολιτσίου - Αμβρακικός Λουτρού

Παναχαϊκή - ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

3η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου - Διαγόρας Βραχνέικων

Αναγέννηση Άρτας - Παναγρινιακός 

Ναυπακτιακός Αστέρας - Αίας Γαστούνης

Αμβρακικός Λουτρού - Τηλυκράτης

ΠΑΟ Βάρδας - Παναιγιάλειος 

Παναχαϊκή - ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4η αγωνιστική  

Αναγέννηση Άρτας - Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων - Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναγρινιακός  - Αχέρων Καναλακίου

Αίας Γαστούνης - Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης - Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος  - ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

5η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου - Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Άρτας

Αμβρακικός Λουτρού - Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας - Παναγρινιακός 

Παναχαϊκή - Αίας Γαστούνης

Παναιγιάλειος  - Τηλυκράτης

Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική  

Αχέρων Καναλακίου - Εθνικός Σκουλικάδου

Ναυπακτιακός Αστέρας - Αμβρακικός Λουτρού

Αναγέννηση Άρτας - ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων - Παναχαϊκή

Παναγρινιακός  - ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης - Παναιγιάλειος 

Ρεπό: Τηλυκράτης

7η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου - Αμβρακικός Λουτρού

ΠΑΟ Βάρδας - Αχέρων Καναλακίου

Παναχαϊκή - Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Διαβολιτσίου - Αναγέννηση Άρτας

Παναιγιάλειος  - Διαγόρας Βραχνέικων

Τηλυκράτης - Παναγρινιακός 

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

8η αγωνιστική  

ΠΑΟ Βάρδας - Εθνικός Σκουλικάδου

Αμβρακικός Λουτρού - Παναχαϊκή

Αχέρων Καναλακίου - ΑΟ Διαβολιτσίου

Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναιγιάλειος 

Αναγέννηση Άρτας - Τηλυκράτης

Παναγρινιακός  - Αίας Γαστούνης

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου - Παναχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου - ΠΑΟ Βάρδας

Παναιγιάλειος  - Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης - Αχέρων Καναλακίου

Αίας Γαστούνης - Αναγέννηση Άρτας

Διαγόρας Βραχνέικων - Παναγρινιακός 

Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

10η αγωνιστική  

ΑΟ Διαβολιτσίου - Εθνικός Σκουλικάδου

Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος 

ΠΑΟ Βάρδας - Τηλυκράτης

Αχέρων Καναλακίου - Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναγρινιακός 

Αναγέννηση Άρτας - Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού  

11η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου - Παναιγιάλειος 

Τηλυκράτης - ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης - ΠΑΟ Βάρδας

Παναγρινιακός  - Αμβρακικός Λουτρού

Διαγόρας Βραχνέικων - Αχέρων Καναλακίου

Ναυπακτιακός Αστέρας - Αναγέννηση Άρτας

Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική  

Τηλυκράτης - Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Διαβολιτσίου - Αίας Γαστούνης

Παναχαϊκή - Παναγρινιακός 

ΠΑΟ Βάρδας - Διαγόρας Βραχνέικων

Αμβρακικός Λουτρού - Αναγέννηση Άρτας

Αχέρων Καναλακίου - Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό: Παναιγιάλειος 

13η αγωνιστική  

Αίας Γαστούνης - Τηλυκράτης

Παναγρινιακός  - Παναιγιάλειος 

Διαγόρας Βραχνέικων - ΑΟ Διαβολιτσίου

Αναγέννηση Άρτας - Παναχαϊκή

Ναυπακτιακός Αστέρας - ΠΑΟ Βάρδας

Αμβρακικός Λουτρού - Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

 

1η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας - Ερμιονίδα

Παναρκαδικός - Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη - Ερμής Μελιγούς

ΑΕ Μυκόνου - Ηλιούπολη

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου - Φωστήρας

Ρεπό: Χαραυγιακός

2η αγωνιστική  

Χαραυγιακός - Άρης Σκάλας

Ερμιονίδα - Παναρκαδικός

Άγιος Ιερόθεος - ΑΕ Μυκόνου

Ερμής Μελιγούς - Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Φωστήρας - Ηλιούπολη

Ρεπό: - Σαντορίνη

3η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας - Παναρκαδικός

Σαντορίνη - Χαραυγιακός

ΑΕ Μυκόνου - Ερμιονίδα

Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος

Ηλιούπολη - Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

4η αγωνιστική  

Σαντορίνη - Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός - ΑΕ Μυκόνου

Χαραυγιακός - Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ερμιονίδα - Φωστήρας

Ερμής Μελιγούς - Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ηλιούπολη

5η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας - ΑΕ Μυκόνου

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου - Σαντορίνη

Φωστήρας - Παναρκαδικός

Ηλιούπολη - Χαραυγιακός

Ερμής Μελιγούς - Ερμιονίδα

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

6η αγωνιστική  

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου - Άρης Σκάλας

ΑΕ Μυκόνου - Φωστήρας

Σαντορίνη - Ηλιούπολη

Παναρκαδικός - Ερμής Μελιγούς

Χαραυγιακός - Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ερμιονίδα

7η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας - Φωστήρας

Ηλιούπολη - Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ερμής Μελιγούς - ΑΕ Μυκόνου

Άγιος Ιερόθεος - Σαντορίνη

Ερμιονίδα - Χαραυγιακός

Ρεπό: Παναρκαδικός

8η αγωνιστική  

Ηλιούπολη - Άρης Σκάλας

Φωστήρας - Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου - Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη - Ερμιονίδα

Παναρκαδικός - Χαραυγιακός

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

9η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας - Ερμής Μελιγούς

Άγιος Ιερόθεος - Ηλιούπολη

Ερμιονίδα - Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Χαραυγιακός - ΑΕ Μυκόνου

Παναρκαδικός - Σαντορίνη

Ρεπό: Φωστήρας

10η αγωνιστική  

Άγιος Ιερόθεος - Άρης Σκάλας

Ηλιούπολη - Ερμιονίδα

Φωστήρας - Χαραυγιακός

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου - Παναρκαδικός

ΑΕ Μυκόνου - Σαντορίνη

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

11η αγωνιστική  

Ερμιονίδα - Άγιος Ιερόθεος

Χαραυγιακός - Ερμής Μελιγούς

Παναρκαδικός - Ηλιούπολη

Σαντορίνη - Φωστήρας

ΑΕ Μυκόνου - Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ρεπό: Άρης Σκάλας

Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου

 

1η αγωνιστική  

Αιολικός - Κερατσίνι

Πανελευσινιακός - Εθνικός

Αήττητος Σπάτων - Κυανούς Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας - Προοδευτική

Αίας Σαλαμίνας - ΑΟ Πυλίου Κω

Ρεπό: ΑΟ Καραβάς

2η αγωνιστική  

ΑΟ Καραβάς - Αιολικός

Κερατσίνι - Πανελευσινιακός

Εθνικός - Θύελλα Ραφήνας

Κυανούς Αστέρας Βάρης - Αίας Σαλαμίνας

ΑΟ Πυλίου Κω - Προοδευτική

Ρεπό: - Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική  

Αιολικός - Πανελευσινιακός

Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Καραβάς

Θύελλα Ραφήνας - Κερατσίνι

ΑΟ Πυλίου Κω - Εθνικός

Προοδευτική - Κυανούς Αστέρας Βάρης

Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας

4η αγωνιστική  

Αήττητος Σπάτων - Αιολικός

Πανελευσινιακός - Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Καραβάς - Αίας Σαλαμίνας

Κερατσίνι - ΑΟ Πυλίου Κω

Κυανούς Αστέρας Βάρης - Εθνικός

Ρεπό: Προοδευτική

5η αγωνιστική  

Αιολικός - Θύελλα Ραφήνας

Αίας Σαλαμίνας - Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Πυλίου Κω - Πανελευσινιακός

Προοδευτική - ΑΟ Καραβάς

Κυανούς Αστέρας Βάρης - Κερατσίνι

Ρεπό: Εθνικός

6η αγωνιστική  

Αίας Σαλαμίνας - Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας - ΑΟ Πυλίου Κω

Αήττητος Σπάτων - Προοδευτική

Πανελευσινιακός - Κυανούς Αστέρας Βάρης

ΑΟ Καραβάς - Εθνικός

Ρεπό: Κερατσίνι

7η αγωνιστική  

Αιολικός - ΑΟ Πυλίου Κω

Προοδευτική - Αίας Σαλαμίνας

Κυανούς Αστέρας Βάρης - Θύελλα Ραφήνας

Εθνικός - Αήττητος Σπάτων

Κερατσίνι - ΑΟ Καραβάς

Ρεπό: Πανελευσινιακός

8η αγωνιστική  

Προοδευτική - Αιολικός

ΑΟ Πυλίου Κω - Κυανούς Αστέρας Βάρης

Αίας Σαλαμίνας - Εθνικός

Αήττητος Σπάτων - Κερατσίνι

Πανελευσινιακός - ΑΟ Καραβάς

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική  

Αιολικός - Κυανούς Αστέρας Βάρης

Εθνικός - Προοδευτική

Κερατσίνι - Αίας Σαλαμίνας

ΑΟ Καραβάς - Θύελλα Ραφήνας

Πανελευσινιακός - Αήττητος Σπάτων

Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κω

10η αγωνιστική  

Εθνικός - Αιολικός

Προοδευτική - Κερατσίνι

ΑΟ Πυλίου Κω - ΑΟ Καραβάς

Αίας Σαλαμίνας - Πανελευσινιακός

Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων

Ρεπό: Κυανούς Αστέρας Βάρης

11η αγωνιστική  

Κερατσίνι - Εθνικός

ΑΟ Καραβάς - Κυανούς Αστέρας Βάρης

Πανελευσινιακός - Προοδευτική

Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Πυλίου Κω

Θύελλα Ραφήνας - Αίας Σαλαμίνας

Ρεπό: Αιολικός

Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

 

1η αγωνιστική  

ΠΑΟ Ρουφ - ΑΕ Νεάπολης

Άρης Σούδας - ΑΟ Πόρου

Ατσαλένιος - Αναγέννηση Ιεράπετρας

Γιούχτας - Πανιώνιος

Αλμυρός Γαζίου - ΑΟ Αγίου Νικολάου

2η αγωνιστική  

ΑΕ Νεάπολης - Άρης Σούδας

Αλμυρός Γαζίου - ΠΑΟ Ρουφ

Αναγέννηση Ιεράπετρας - Πανιώνιος

ΑΟ Πόρου - Γιούχτας

ΑΟ Αγίου Νικολάου - Ατσαλένιος

3η αγωνιστική  

ΠΑΟ Ρουφ - Άρης Σούδας

Ατσαλένιος - Αλμυρός Γαζίου

Γιούχτας - ΑΕ Νεάπολης

Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΑΟ Πόρου

Πανιώνιος - ΑΟ Αγίου Νικολάου

4η αγωνιστική  

ΑΕ Νεάπολης - Αναγέννηση Ιεράπετρας

Αλμυρός Γαζίου - Πανιώνιος

Άρης Σούδας - Γιούχτας

Ατσαλένιος - ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Αγίου Νικολάου - ΑΟ Πόρου

5η αγωνιστική  

ΠΑΟ Ρουφ - Γιούχτας

Πανιώνιος - Ατσαλένιος

Αναγέννηση Ιεράπετρας - Άρης Σούδας

ΑΟ Πόρου - Αλμυρός Γαζίου

ΑΕ Νεάπολης - ΑΟ Αγίου Νικολάου

6η αγωνιστική  

Αλμυρός Γαζίου - ΑΕ Νεάπολης

Ατσαλένιος - ΑΟ Πόρου

Γιούχτας - Αναγέννηση Ιεράπετρας

Πανιώνιος - ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Αγίου Νικολάου - Άρης Σούδας

7η αγωνιστική  

ΑΕ Νεάπολης - Ατσαλένιος

Άρης Σούδας - Αλμυρός Γαζίου

Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Πόρου - Πανιώνιος

ΑΟ Αγίου Νικολάου - Γιούχτας   

8η αγωνιστική  

ΠΑΟ Ρουφ - ΑΟ Πόρου

Ατσαλένιος - Άρης Σούδας

Γιούχτας - Αλμυρός Γαζίου

Πανιώνιος - ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Αγίου Νικολάου - Αναγέννηση Ιεράπετρας

9η αγωνιστική  

Αλμυρός Γαζίου - Αναγέννηση Ιεράπετρας

Άρης Σούδας - Πανιώνιος

Γιούχτας - Ατσαλένιος

ΑΟ Πόρου - ΑΕ Νεάπολης

ΠΑΟ Ρουφ - ΑΟ Αγίου Νικολάου