Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Super League 2

Αυτοί σφυρίζουν στην εμβόλιμη αγωνιστική της Super League 2

Φουλ αγωνιστική δράση προβλέπεται στο διήμερο 29/12-30/12 στη Super League 2. Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στα παιχνίδια.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
 

Βόρειος όμιλος
ΑΕΛ-Ξάνθη

Διαιτητής: Πολυχρονής (Πιερίας)
Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)
4ος: Βρέσκας (Πιερίας)
Παρατηρητής: Ίτσκος (Πέλλας)

Ολυμπιακός Β'-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Κοττόρος (Δωδ/νήσου), Αρμάκολας (Κυκλάδων)
4ος: Στάμος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

Ηρακλής-Βέροια
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σάββας, Αναστασιάδης (Σερρών)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Κωνσταντάρας (Καβάλας)

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)

ΠΑΟΚ Β'-Καβάλα
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Φωτιάδης (Σέρρων)

Τρίκαλα-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλαμπόκης, Τσιλίκας (Αιτ/νίας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Παρατηρητής: Λέφας (Πιερίας)

Απόλλων Λάρισας-Πιερικός
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊνάλης (Μακεδονίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Κουζάκης (Θεσσαλίας)

Πανσερραϊκός-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιώτζιος, Καραγιάννης (Θράκης)
4ος: Μέγας (Θράκης)
Παρατηρητής: Τρύφων (Δράμας)
Ρεπό: Νίκη Βόλου

Νότιος όμιλος
Καλλιθέα-ΑΕΚ Β'
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Μανάσης (Τρικάλων)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Παρατηρητής: Κασκαντίρη (Δυτ. Αττικής)

Διαγόρας-Εργοτέλης (Πέμπτη 30/12 – 15:00)
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής, Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαργαρίτη (Εύβοιας)

Χανιά-Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαυραντωνιάδης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

Ζάκυνθος-Παναθηναϊκός Β' (14:30)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης)

ΟΦ Ιεράπετρας-Καλαμάτα
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης)

Αιγάλεω-Κηφισιά
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης, Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Παρατηρητής: Δροσινός (Πειραιά)

Ηρόδοτος-Επισκοπή
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Ίσσας, Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Παπαδάκης (Λασιθίου)

Λεβαδειακός-Ρόδος
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Μάνθος (Αχαΐας)