Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Super League 2

Super League 2: Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς της 13ης αγωνιστικής στη Super League 2, που θα διεξαχθεί το διήμερο 12-13/1. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12/1-15.00)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Πιερικός-Ηρακλής
Διαιτητής: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)

Ξάνθη-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Θεσπρωτός-Ολυμπιακός Β'
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαϊας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαϊας), Οικονόμου (Αχαϊας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Καβάλα-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Στυλιανός (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανασης (Τρικάλων), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αλμωπός Aριδαίας-ΑΕΛ
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Σάββας (Σέρρων)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

Ολυμπιακός Βόλου-ΠΑΟΚ Β'
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Νίκη Βόλου-Τρίκαλα (13/1 – 15:00)
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Ημαθίας), Κοττορός (Δωδεκανήσου)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12/1-15:00)

Κηφισιά-Ρόδος
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

ΑΕΚ Β'-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

Καλαμάτα-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Παναθηναϊκός Β'-Αιγάλεω
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

Καραϊσκάκης-Καλλιθέα
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας), Κωνστάντιος (Ευβοίας)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Εργοτέλης-ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ζάκυνθος
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Διαγόρας-Χανιά
Διαιτητής: Λάμπρου (Ευβοίας)
Βοηθοί: Πριόνας (Ευβοίας), Δετση (Δωδεκανήσου)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)