Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Αθλητικές μεταδόσεις: Ολυμπιακός και Εθνικές μπάσκετ-πόλο

Αθλητικές μεταδόσεις: Ολυμπιακός και Εθνικές μπάσκετ-πόλο

Το παιχνίδι Ναντ-Ολυμπιακός για την 1η αγωνιστική του Europa League, η αναμέτρηση Εσθονία-Ελλάδα για την 5η «στροφή» του Ευρωμπάσκετ, καθώς επίσης και το ματς Μαυροβούνιο-Ελλάδα για τις θέσεις 5-8 του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος πόλο ανδρών ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Πέμπτης.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

08:00 COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY WRC Acropolis Rally Greece

15:00 ΕΡΤ2 Μαυροβούνιο – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών

15:15 ΕΡΤ3 Κροατία – Ουκρανία Ευρωμπάσκετ

15:30 Eurosport 1 Λα Βουέλτα Ποδηλασία

18:00 ΕΡΤ1 Εσθονία – Ελλάδα Ευρωμπάσκετ

18:30 Novasports 5HD Αργεντινή – Βραζιλία FIVB Volleyball Men’s World Championship

19:00 Eurosport 1 US Open Τένις

19:20 Eurosport 2 Λα Βουέλτα Ποδηλασία

19:30 ΕΡΤ2 EKO Acropolis Rally Υπερειδική Διαδρομή

19:45 COSMOTE SPORT 6 HD Νις – Κολωνία UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD Βιγιαρεάλ - Λεχ Ποζνάν UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 4 HD Λουντογκόρετς – Ρόμα UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD Αϊντχόφεν - Μπόντο Γκλιμτ UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD Φενέρμπαχτσε - Ντιναμό Κιέβου UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 7 HD ΑΕΚ Λάρνακας – Ρεν UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ζυρίχη – Άρσεναλ UEFA Europa League

20:00 COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY WRC Acropolis Rally Greece, EKO SSS1 ΟΑΚΑ

20:00 ΕΡΤ3 IAAF Diamond League Ζυρίχη

21:00 Eurosport 1 US Open Τένις

22:00 ΕΡΤ Sports 1 Μ. Βρετανία – Ιταλία Ευρωμπάσκετ

22:00 Novasports 5HD Πολωνία – ΗΠΑ FIVB Volleyball Men’s World Championship

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Βαντούζ - Απόλλων Λεμεσού UEFA Europa Conference League

22:00 ΕΡΤ1 Σερβία – Πολωνία Ευρωμπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γουέστ Χαμ - Στεάουα Βουκουρεστίου UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λάτσιο – Φέγενορντ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Φερεντσβάρος – Τράμπζονσπορ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ομόνοια - Σέριφ Τιρασπόλ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φράιμπουργκ – Καραμπάγκ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ρεάλ Σοσιεδάδ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ναντ – Ολυμπιακός UEFA Europa League