Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Αθλητικές μεταδόσεις: Τα φώτα στα ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Ατρόμητος-Παναθηναϊκός και Βόλος-ΠΑΟΚ

Αθλητικές μεταδόσεις: Τα φώτα στα ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Ατρόμητος-Παναθηναϊκός και Βόλος-ΠΑΟΚ

Το ντέρμπι ΑΕΚ-Ολυμπιακός για την τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Super League 1 δεσπόζει στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής.

Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζουν, όμως, κι οι αναμετρήσεις Ατρόμητος-Παναθηναϊκός και Βόλος-ΠΑΟΚ.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο ACB Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λέτσε – Τορίνο Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 5 HD Extreme-E Σαουδική Αραβία, 2ος Αγώνας

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νόριτς – Σάντερλαντ Sky Bet EFL Championship

14:00 Novasports Prime Κλερμόν – Λανς Ligue 1

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατασαράι – Νταρουσάφακα Turkish Basketball Super League

14:30 Novasports Start Κλαμπ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 3HD Αννόβερο - Χάνσα Ροστόκ Bundesliga 2

15:00 Star Κεντρικής Ελλάδας Αγώνας Μπάσκετ

15:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

15:45 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός - Προμηθέας Πάτρας Basket League

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ελλάς Βερόνα – Μόντσα Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρεμονέζε – Φιορεντίνα Serie A

16:00 Novasports 4HD Γουέστ Χαμ - Άστον Βίλα Premier League

16:00 Novasports 2HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον Premier League

16:00 Novasports Premier League Φούλαμ – Άρσεναλ Premier League

16:10 COSMOTE SPORT 5 HD ERC SS16 Πορτογαλία

16:30 Novasports Prime Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Κηφισιά – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών

17:15 Novasports 1HD Σεβίλλη – Αλμερία La Liga

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπρίντιζι - Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A

17:45 Novasports 6HD Αϊντχόφεν – Καμπούρ Eredivisie

18:00 ΕΡΤ Sports 1 Ελλάδα – Βέλγιο Προκριματικά Euro 2024 Χάντμπολ

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπέτις – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

18:05 COSMOTE SPORT 5 HD ERC SS17 Πορτογαλία

18:05 Novasports 5HD Μονακό – Ρεμς Ligue 1

18:30 Novasports 3HD Βέρντερ Βρέμης – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

18:30 Novasports Premier League Νιούκαστλ – Γουλβς Premier League

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ρόμα – Σασουόλο Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Super League 1 Λεπτό προς Λεπτό

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ιωνικός - Αστέρας Τρίπολης Super League 1

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Παναιτωλικός - ΠΑΣ Λαμία Super League 1

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλος – ΠΑΟΚ Super League 1

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Super League 1

19:00 Novasports 4HD Λεβαδειακός – ΟΦΗ Super League 1

19:00 Novasports 2HD Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα Super League 1

19:00 Novasports Prime Ατρόμητος – Παναθηναϊκός Super League 1

19:15 ΕΡΤ3 Καρδίτσα – Άρης Basket League

19:30 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Μπέτις La Liga

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μαρίτιμο – Μπενφίκα Liga Portugal

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σάκκαρη - Καλίνινα ATP Masters 1000 BNP Paribas Open - Indian Wells

20:00 Novasports 6HD WTA 1000 BNP Paribas Open Τένις

20:30 Novasports 3HD Βόλφσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

21:00 Novasports 5HD Φέγενορντ – Βόλενταμ Eredivisie

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς - Μπρούκλιν Νετς NBA

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Γιουβέντους – Σαμπντόρια Serie A

21:45 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Στρασβούργο Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μποαβίστα Liga Portugal

23:00 COSMOTE SPORT 8 HD World Padel Tour Αργεντινή - Τελικός Γυναικών