CHAMPION LEAGUE

Champions League Live: Μπάγερν Μονάχου – Βικτόρια Πλζεν 5-0, Μαρσέιγ – Σπόρτινγκ Λισαβόνας 4-1 (Τελικά)

Ολοκληρώθηκε και ο αγώνας στη Μασσαλία.

84' Γκολ για τη Μαρσέιγ με τον Σανσέλ Μπεμπά και 4-1!

Ολοκληρώθηκε ο αγώνας στο Μόναχο.

51' Ωραίο σουτ του Αλεξανδρόπουλου, η μπάλα μόλις άουτ.

O Aλεξανδρόπουλος έχει πάρει θέση στο ματς για τη Σπόρτινγκ.

46' Ξεκίνησε και το δεύτερο ημίχρονο στη Μασσαλία.

59' Γκοολλλ 5-0 η Μπάγερν με τον Τσούπο - Μότινγκ!!! Υπέροχη ασίστ του Γκορέτσκα.

Ημίχρονο στο Βελοντρόμ, 3-1 η Μαρσέιγ.

51' Γκολλλλ 4-0 η Μπάγερν με υπέροχο τέρμα του Σανέ από σούπερ ασίστ του Μανέ.

Καλή στιγμή στο 44' με τον Μπαλέρντι για τη Μαρσέιγ.

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος στο Μόναχο.

Ημίχρονο στο Μόναχο, 3-0 η Μπάγερν.

28' Γκοοολλλλ 3-1 Η Μαρσέιγ!!! Τραγική αντίδραση άμυνας, γκολκίπερ και ο Μπαλέρντι με κεφαλιά το 3-1.

16': ΓΚΟΛ η Μαρσέιγ. Ακόμα ένα άσχημο διώξιμο του Αδάν και ο Χαρίτ στο 16' πετυχαίνει το 2-1

Από προσπάθεια του Μανέ, η μπάλα στον Μουσιάλα, ο οποίος από κοντά σκόραρε για την Μπάγερν, αλλά το γκολ ακυρώθηκε.

14': ΓΚΟΛ η Μαρσέιγ. Γκάφα του Αδάν, ο οποίος έδιωξε πάνω στον Σάντσεθ, ο οποίος ισοφάρισε σε 1-1 για την γαλλική ομάδα.

1': ΓΚΟΛ η Σπόρτινγκ, Τρομερή ενέργεια του Τρινκάο και οι Πορτογάλοι ανοίγουν το σκορ.

Σέντρα και στο Βελοντρόμ

21': ΓΚΟΛ η Μπάγερν με τρομερή ενέργεια του Μανέ. Είχε και τη βοήθεια της τύχης!

13': ΓΚΟΛ η Μπάγερν. Υπέροχη ασίστ του Γκορέτσκα, ο Γκάμπρι υποδέχθηκε ωραία τη μπάλα και σκόραρε

7': ΓΚΟΛ η Μπάγερν. Υπέροχη ενέργεια του Σανέ, βρήκε χώρο και με τρομερό σουτ άνοιξε το σκορ

Άρχισε ο αγώνας στο Μόναχο.

Kεκλεισμένων των θυρών το ματς στο Βελοντρόμ λόγω τιμωρίας της Μαρσέιγ.

Συνθέσεις

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Άργησε να φτάσει η αποστολή της Σπόρτινγκ στο Βελοντρόμ και το ματς θα καθυστερήσει 15 λεπτά

Συνεχίζεται η δράση στο Champions League μετά τη διακοπή για τις αναμετρήσεις των εθνικών ομάδων για το Nations League.

Την αυλαία της 3ης αγωνιστικής ανοίγουν οι αναμετρήσεις της πρωτοπόρου του 3ου ομίλου Μπάγερν με αντίπαλο, τη χωρίς νίκη ακόμα, Βικτόρια Πλζεν και ο αγώνας του 4ου ομίλου ανάμεσα στη Μαρσέιγ και την Σπόρτινγκ Λισαβόνας.